• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

TEAK DECK

Teak Deck ,Teak Decking
(Tik ağacı Zemin Cephe Kaplama
-Teak Ahşap Deck Döşeme)

Anavatanı olan Myanmar’dan tomruk, taslak ve boy tahta olarak getiriyoruz.Ürün ölçü ve ebatlarını fabrikamızda isteğe bağlı olarak üretiyoruz.

Teak ağacının en önemli özelliği; her türlü hava koşullarına dayanabilen, zamanın yıpratamadığı içeriği yağlı bir ağaç olmasıdır.

 teak deck döşemesi , teak deck montajı

Yalnız Uzakdoğu’da Burma (Myanmar) ve Endonezya’da yetişir. Günümüzde de suya, neme ve her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklı olması sebebi ile Havuz kenarında,cephe kaplamalarında,bahçe mobilyalarından ve gemi güverte yapımında öncelikli olarak tercih edilmektedir. Tik ağacı vee iroko ağacı havuz kenarlarında en yaygınkullanılan ağaç türüdür.. ayrıca tik ve iroko tersalarda , balokonlarda çok yaygın kullanılır..

 teak döşeme fiyatı , teak montajı

Teak Deck Parke,Teak Zemin Kaplamaları,Teak cephe Kaplamaları,Teak bahçe döşeme,aparatlı deck,klipsli deck,yağlı teak deck,cilalı teak, Teak deck fiyatları gibi Deck (sınıf farklarına göre teak deck ürünlerinde fiyatlar farklılıklar göstermektedir) ürünleri ile ilgili herşey için sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.tik deck fiyatları, tik ağacı m2 fiyatı ,teak ağacı fiyat ,tik ağacı m3 fiyatı, tik parke fiyatları, tik ağacı zemin kaplama fiyatları, tik ağacı satış tik ağacı metrekare fiyatı 


İROKO ÜRÜN GRUBU