• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

TEAK DECK

TEAK DECK

 tik , teak , teak deck ,teak deck görsel

Halk aradında tik olatak adlandırılan Teak ağaçı bizim sektörümüzde ki en dayanımlı ağaçtır. Her türlü hava koşullarına dayanabilen , zamanın yıpratamadığı bir ağaçtır. Yanlız Uzakdoğuda Mynmar - ve Endonezya ve civar adalarda yetişir. Gemi güverteleri dahil her türlü dış mekanda kullanılır.

 teak deck döşemesi , teak deck montajı

Mynmar ( Burma - Birmanya ) Teak ı en kaliteli teak tır.. ve Tectona Grandis ) sertifikası ile satılmaktadır.. Diger yörelerinin ağaçlarının yağ oranı asla Mynmar teakı kadar olmamaktafır.

Ağacın görüntüsü koyu altın sarısından koyu sütlü kahverengine kadar renk skalası mevcuutur. İçerisinde koyu cizgiler mevcuttur. Dış mekanda biraz daha koyulaşacaktır.

 tik döşeme , teak döşeme montajı ,teak döşeme m2 fiyatı

Orta sertlikte ağaçtır çok kolay işlenir , çıkan ağaç tozu insan sağlığına zarar verir. Böcek tasallutu ve mantarlaşmaya çok dayanıklıdır.

Genal itibariyle fiyatıda göz önünde bulundurulursa ; mastikli deck ( armuzlu deck ) olarak kullanılır..

teak ağacı fiyatı. tik ağacı m2 fiyatı . teak deck fiyatları tik ağacı m3 fiyatı. tik zemin kaplama fiyat .tik ağacı zemin kaplama fiyatları. tik kaplama fiyatları . tik ağacı parke fiyatları. tik agacından havuz kenarı yapmak istiyorum


İROKO ÜRÜN GRUBU