• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

CUMARU DECK

CUMARU DECK

Cumaru Brezilya kökenli ağaç türüdür .Brezilya kestanesi olarak adlandırabilir.

İç içe dalgalı lif yapısına sahiptır. Acık sütlü kahverenginden derin kahverengiye yakınrenk skalası kullanılan alana huzur verir.

Decklerde bakımsız kaldığında bile uzun yıllar sorun çıkarmaz.  Öok yoğun 1.04 gr / cm3 bir ağaçtır .Böcek tasallutu ve mantarlaşmaya karşı en dayanıklı ağaçlardan birisidir..

Yogunlugundan dolayı vidalı model , aparatlı modele tercih edilmelidir. Direk deniz kenarı ortamlara bile döşendiği olmuştur.
CUMARU DECK – CUMARU DECKING  DECK ÇEŞİTLERİ

Dünyada İpe deck' ten sonra deck uygulamalarında en popüler ağaç türlerinden biridir. Brezilya'dan ithal ettiğimiz birinci sınıf Cumaru deck' lerini ister standart olarak kalınlık ve enler ile isterseniz projenize uygun ölçülerde ve profil şekilleri ile temin edebiliyoruz.

Cumaru, sarımsı bir tondan kızıl kahverengine kaçan, yüzeyindeki daha koyu renkte damarlarının ortaya çıkardığı vurguyla, dünyada bilinen en hoş sert ağaçlardan biridir.
Egzotik bir sert ağaç olan Cumaru, doğal yapısı itibariyle küflenmeye ve çürümeye dayanıklıdır.Birçok ülkede çok uzun yıllardır, en seçkin deck ağaçlarından biri olarak görülen Cumaru, 25 yıldan fazla süre güzel görünümünü koruyabilmektedir. Suya ve böcek saldırılarına karşı doğadan gelen bir dayanım gücü vardır.Deck uygulamalarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Cumaru Deck’ leri uygun fiyatlar ve yüksek kalite ile hizmetinize sunuyoruz.


 

İROKO ÜRÜN GRUBU