• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

BAHÇEYE AHŞAP DÖŞEME

Bahçe Deck Parke
 Bahçe Deck Kaplama
Ahşap Deck Kaplama

Dış mekanların dekorasyonlarında , suya ve güneşe dayanıklı ahşaplardan (dış mekan ahşap deck) ya da emprenye edilmiş ağaç türlerinden üretilen bazı malzemeler kullanılır.

Değişik ağaç türleri ,ebatları ve yüzey renk seçenekleri ile ferah ve zevkli mekanlara sahip olmak mümkündür.
Evin içinde olduğu gibi dış mekanlarda da ahşabın keyfini ve rahatlığını ve görselliğini yakalamak mümkün.

Havuz kenarları, teras, bahçeler, çiçeklikler, pergolalar, avlular verandalar veya yürüme yolları gibi, çok yönlü ve bir çok farklı alanlanda iroko Deck,Teak Deck,ipe Deck,Garapa Deck gibi uzakdoğu ağaçları ile istediğiniz mekanlara sahip olabilirsiniz. Teak diğerlerine göre pahalı bir ahşaptır. Fakat suya ve diğer dış etmenlere karşı en dayanıklı ahşap teak ağacıdır.Tropikal bölgelerin ikliminde yetişen bu ağaçlardan istenilen ebatlarda ve istenilen desenlerde boy deck ve karo deck biçiminde değişik mekanlarda rahatlıkla tekrar söküp kullanmak üzere altı plastik ve altı ahşap olarak üretip monte etmek mümkündür.

Bahçelerin yeşilliğine (deck ürünleri,teak deck,iroko deck,ipe deck,garapa deck,massaranduba deck)ahşap zemin kaplama cephe kaplama ile değişik atmosferler katmak mümkündür.iroko,teak,ipe gibi ağaçlar en çok tercih edilenler arasında ilk sırada gelirler.Deck ürünleri ile ilgili teknik bilgi ve deck fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçiniz.

Bahçe Deck Kaplamalarda Monte edilirken eğer boy deck olarak uygulama yapılacak ise Deck aparatı/deck klipsi (Deck montaj bağlantı elemeanı) kullanılması,dış mekan tutkalları kullanılması uygundur.

Karo Deck gibi isteğe bağlı ürünler kullanılacak ise altı plastik kilitli yada birbirine geçmeli altı ahşap malzeme olduğundan dediğimiz deck aparatlarına gerek yoktur.

Fakar Uzun boy Deck farklı bir atmosfer oluşturur
İROKO ÜRÜN GRUBU