• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

KÜTÜK MASA - İROKO - SAPELLİ MASA

AHŞAP MASA

Ahşap Masa, son zamanların gözde masa tasarımları arasına adını ilk sıralarda yazdırmaya başardı. Gerek görüntüsü gerek etrafa saçtığı o doğal kokusuyla gönüllerde taht kurmayı başardı. %100 saf ağaçtan elde edilen Ahşap Masa, ünlülerin en çok tercih ettiği ev eşyası arasına girmeyi de başardı.

Artık insanlar fabrikasyon ürünler yerine doğal ürünler tercih etmeye başladığı için, Ahşap Masa onlar için vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Şehrin gürültüsünden uzaklaşmak isteyip de gidemiyorsunuz, fakat dinlenmek için bir mekanınız mı var? O zaman Ahşap Masa tam size göre bir ürün. Şehrin içinde doğal hayat yaşamak isteyenler için vazgeçilmez bir ürün.

Kütük Masa, %100 ağaç ve saf kütükten yapılmaktadır. Dünyada pek çok tasarım ödülü almıştır. Kütük Masa son zamanların modern tasarım ilkelerine uygun bir üründür. Ayrıca eskitme bir tarzı olduğu için tüm çağlara rahatlıkla ayak uydurabilir.

Ünlülerin ve iş adamlarının, yazlıklarında en çok tercih ettiği ürünlerden olan Kütük Masa, doğal görünümü ve mis kokusuyla sizi ferah bir dünyaya doğru sürükler.

%100 saf ağaçtan yapılma olup, herhangi bir ürün veya madde içermemektedir. güvencesiyle rahatlıkla edinebileceğiniz Kütük Masa, size doğal bir yaşamın kapılarını aralıyor.


      İROKO DOGAL AĞAÇTAN .. DOGAL CEVİZ AAĞAÇTAN BAŞTA OLMAK ÜZERE KÜTÜK MASALAR ÜRETMEKTEYİZ...
İROKO ÜRÜN GRUBU