• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/teak.iroko
  • https://twitter.com/ParkeDeck
TEAK ÜRÜN GRUBU

HAVUZ KENARI DECK PARKE

Havuz Kenarı Deck
Havuz Kenarı Deck Kaplama
Havuz kenarı parke Ahşap Deck KaplamaHavuz Kenarı Deck Parke

iroko deck,teak deck,ipe deck,garapa deck, gibi çeşitli uzakdoğu ağaçlarından (dış mekan ahşap deck) olabilir.Bu ağaçlar zaten suya ve güneşe dayanıklı ağaçlardır.

Bu ürünler havuz kenarlarına boy deck olarak döşenebileceği gibi, Karo deck olarakta uygulanabilmektedir.

Ürünlerimiz kısmından ağaçların özelliklerine bakabilirsiniz. Plastik kaplamaların zamanla kıymık vb durumlar oluşturması, bu alanların güvenliğini tehdit ederken, Ahşap ile kaplanan zeminlerde bu tehdit söz konusu değildir.Çıplak ayakla rahatça dolaşmanızı sağlar Kızgın güneş altında ısınan birçok zemin kaplama malzemesi güneşi emer ve yakıcı olur fakat ahşap, en sıcak havalarda dahi insan tenine zarar vermez.Kumsallardaki, bahçelerdeki yürüyüş yolları, üstü korumasız, açık verandalar, havuz kenarları, günün tüm saatlerinde üzerinde çıplak ayakla yürünmesine olanak verir. Yukarıda bahsettiğimiz ağaç türlerinden en önde geleni teak ağacıdır.

Bu ağacın yağı ile diğer saymış olduğumuz ağaçları da yağlayabilmekte bakımını yapmaktayız.Ağaç seçimi sizin zevkinize ve bütçenize göredir.
Deck ürünleri ağaç cinslerine göre farklı fiyatlarda olabilmektedir.İnsan sağlığına zararı olmaması için (batmalara karşı) havuz Kenarlarında uygulama yaparken Deck Klipsi / Aparatı gizli vide ile montaj tavsiye edilir.


İROKO ÜRÜN GRUBU